نگارش و انجام پایان نامه ارشد

با گسترش تحصیلات تکمیلی در سال‌های اخیر، تعداد بسیاری از دانشجویان در ایران را افرادی تشکیل می‌دهند که در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند. با توجه به اینکه بیشتر دانشجویان در مدت کوتاه دو ساله از نظر زمانی تحت فشار هستند و از سوی دیگر به دلیل ماهیت پایان نامه، ارائه مشاوره‌هایی در زمینه نگارش و انجام پایان نامه ارشد ضروری است. در بسیاری از کشورهای موسسات علمی به گروه‌های مختلف پژوهشگران خدمات ارائه می‌دهند. دلیل ارائه خدمات پژوهشی این است که یک دانشجو یا پژوهشگر نمی‌تواند با تمام تخصص‌هایی که برای انجام یک کار پژوهشی مانند پایان نامه یا مقاله لازم است آشنا باشد. برای مثال نیاز به وجود یک مشاور آماری در فرایند انجام پایان نامه ضروری است و برای سایر بخش‌های کار نیز ارائه مشاوره می‌تواند سبب افزایش کیفیت پروژه پژوهشی گردد.

خدمات مشاوره‌ای در زمینه نگارش و انجام پایان نامه ارشد

موسسه پژوهشی اوج دانش با تجربه چندین ساله خود اقدام به تشکیل گروه‌های مختلفی کرده است که در زمینه ارائه مشاوره به دانشجویان و پژوهشگران فعالیت دارند. یکی از بخش‌هایی که مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است بخش مشاوره در زمینه نگارش و انجام پایان نامه ارشد می‌باشد. این بخش متشکل از صدها پژوهشگر در بسیاری از رشته‌ها است. برخی از رشته‌های تحت پوشش موسسه اوج دانش عبارتند از:

– دپارتمان علوم انسانی: نگارش و انجام پایان نامه ارشد در رشته‌های روانشناسی و مشاوره، گرایش‌های علوم تربیتی از جمله مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، فلسفه تعلیم و تربیت و سایر گرایش‌ها، علوم سیاسی و حقوق، گرایش‌های مختلف جغرافیا از جمله جغرافیای شهری و طبیعی، کتابداری و اطلاع رسانی، و تمامی رشته‌های دیگر علوم انسانی.

– دپارتمان علوم پایه: نگارش و انجام پایان نامه ارشد در رشته‌های علوم پزشکی از جمله در گرایش‌های مختلف بهداشت و پرستاری و همچنین در رشته مامایی و تمامی رشته‌های علوم پزشکی و نگارش و انجام پایان نامه رشته‌های پزشکی و دارو سازی و همچنین دندانپزشکی.

– دپارتمان فنی و مهندسی: نگارش و انجام پایان نامه ارشد در رشته‌ای معماری و عمران، صنایع، مواد، کشاورزی، کامپیوتر، مکانیک و گرایش‌های مختلف برق همانند برق قدرت و کنترل.

– دپارتمان مدیریت: نگارش و انجام پایان نامه ارشد حسابداری و مدیریت در گرایش‌های مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی و مدیریت مالی و مدیریت اجرایی و مدیریت دولتی و همچنین تمامی گرایش‌ای مدیریت.

چاپ کتاب نارون

چرا اوج دانش

process icon     فرایند شفاف

speed icon   سرعت بالا

like-icon   کیفیت تضمینی

call-icon   پاسخگویی سریع

با خدمات موسسه اوج دانش آشنا شوید:

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی

پایان نامه مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه مدیریت اجرایی

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

پایان نامه اقتصاد

پایان نامه جغرافیا

پایان نامه مدیریت

فرایند نگارش و انجام پایان نامه ارشد

پس از ثبت سفارش توسط شما در سیستم اوج دانش، همکاران ما در این موسسه به صورت آنلاین تمامی کارهای مربوط به پروژه شما را انجام خواهند داد. ابتدا پایان نامه شما یا قسمتی از کار کا مورد نظر شماست به همکاران مربوطه ارجاع خواهد شد. در مرحله بعد برآورد زمانی و هزینه انجام کار به اطلاع شما خواهد رسید و در صورت توافق طرفین انجام پروژه آغاز خواهد گردید. پس از اتمام هر بخش از پروژه، آن بخش توسط مدیر دپارتمان مربوطه بررسی خواهد شد و در صورت نداشتن مشکل، به دانشجو ارسال خواهد گردید. همچنین تمامی اصلاحات مورد نظر اساتید راهنما و مشاور در هر مرحله‌

نگارش و انجام پایان نامه ارشد

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس: ۶۶۹۱۹۳۸۴

شماره موبایل: ۰۹۱۰۲۰۱۳۲۳۷

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید