انجام پایان نامه روانشناسی

یکی دیگر از فعالیتهای پژوهشی موسسه اوج دانش انجام پایان نامه روانشناسی می‌باشد. روانشناسی رشته‌ای است که به صورت کامل با پژوهش عجین شده است. بسیاری از روش‌های پژوهشی و آماری که در تمامی رشته‌های علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد که توسط تلاش‌های پژوهشگران برجسته روانشناسی ابداع شده‌اند از جمله شناخته شده‌ترین آنان می‌توان به اسپیرمن، پیرسون، گالتون، آیزنک و کتل اشاره کرد. به همین دلایل است که معمولاً پایان نامه ها و مقالات دانشجویان روانشناسی دارای بالاترین کیفیت در میان رشته‌های دیگر است. همین موضوع نیز سبب افزایش انتظارات از دانشجویان این رشته شده است.
موسسه پژوهشی اوج دانش با بهره‌گیری از دانش ده‌ها پژوهشگر برجسته با مدرک دکتری در حوزه روانشناسی، آماده ارائه خدمات مرتبط با نگارش و انجام پایان نامه روانشناسی به دانشجویان این رشته می‌باشد. تیم روانشناسی موسسه متشکل از دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان دکتری در گرایش‌های روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی و روانشناسی سلامت می‌باشد.

شاخه‌های رشته روانشناسی

روانشناسس گرایشهای متعددی دارد و هریک از آنها مستقلاً حیطه‌های بسیار وسیعی را به خود اختصاص داده‌اند. در زیر به ذکر گرایش‌های رشته رواشناسی اشاره می‌کنیم.

روانشناسی تربیتی

روانشناسی بالینی

روانشناسی رشد

روانشناسی عمومی

مشاوره (با چهار گرایش تحصیلی، شغلی، خانواده درمانی و توانبخشی)

روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی

روانشناسی صنعتی و سازمانی

در هریک از شاخه‌ها و گرایشات روشته روانشناسی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می‌بایست به انجام پایان نامه بپردازند. متخصصین گروه پژوهشی اوج دانش در خدمت اندسته از دانشجویانی خواهد بود که برای نگارش پایان نامه خود نیازمند به مشاوره تخصصی دارند.

خدمات موسسه اوج دانش در زمینه نگارش و انجام پایان نامه روانشناسی

خدمات موسسه در زمینه نگارش و انجام پایان نامه روانشناسی شامل تمامی بخش‌های پایان نامه است. این خدمات با کیفیت بالا و سرعت مناسب ارائه می‌گردد. برخی از خدمات ارائه شده در موسسه عبارتند از:
مشاوره در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه و نگارش فصول
مشاوره در حوزه تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه
خدمات مرتبط با استخراج مقاله و چاپ مقاله در مجلات ISI و ISC

حوزه‌های پژوهشی برای نگارش و انجام پایان نامه روانشناسی

روانشناسی مثبت گرا و روانشناسی توانمندی‌های انسانی
روانشناسی رشد و کودکان استثنایی
روانشناسی صفات شخصیتی همانند ابعاد شخصیت هگزاکو
انواع روان درمانی‌ها همانند شناختی رفتاری، بین فردی، خانواده درمانی، زوج درمانی، گروه درمانی، نمایش درمانی، و تمامی مداخلات دیگر
و تمامی حوزه‌های دیگر روانشناسی

سایر خدمات مرتبط با انجام پایان نامه روانشناسی در گروه پژوهشی اوج دانش

بسیاری از دانشجویان رشته‌های روانشناسی در انجام پایان نامه خود نیازمند به اخذ کمک در بخش تحلیل‌های آماری و جمع اوری داده دارند. متخصصین و پژوهشگران حاضر در اوج دانش می‌توانند خدمات زیر را در حیطه انجام تحلیل‌های اماری به متقاضیان ارایه نمایند:

تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار Eviews

تحلیل آماری با SPSS

تحلیل آماری با ایموس AMOS

انجام تحلیل آماری با لیزرل

انجام تحلیل آماری با PLS

فرایند نگارش و انجام پایان نامه روانشناسی

با توجه به اینکه پژوهشگران برجسته‌ای در زمینه روانشناسی با موسسه پژوهشی اوج دانش همکاری دارند، این موسسه خدمات با کیفیت و سرعت بالایی در این حوزه ارائه می‌دهد. همچنین دانشجو می‌تواند در هر مرحله از فرایند پژوهش خود با موسسه در تماس باشد و با پژوهشگران مربوطه همکاری نماید. این فرایند شفاف سبب افزایش کیفیت پروژه‌های دانشجویان شده است. بنابراین پس از ثبت سفارش انجام پایان نامه، تمامی امور توسط همکاران ما پیگیری شده و دانشجو می‌تواند بر انجام کار نظارت نماید.

انجام پایان نامه روانشناسی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش