نگارش و انجام پایان نامه مدیریت

علم مدیریت از استراتژیک‌ترین علوم دنیای امروز به شمار می‌رود و بسیاری از دانشجویان نیز با علاقمندی بسیار در این رشته‌ها به تحصیل می‌پردازند. موسسه پژوهشی اوج دانش با توجه به پژوهشگران برتر خود در حوزه مدیریت، خدمات پژوهشی مرتبط با نگارش و انجام پایان نامه مدیریت را در اولویت قرار داده است. بنابراین دانشجویان رشته مدیریت می‌توانند از خدمات پژوهشی مرتبط با پایان نامه خود از قبیل مشاوره در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه و همچنین نگارش فصول پایان نامه استفاده نمایند. همچنین مشاوره آماری در زمینه نگارش فصل نتایج پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه نیز با استفاده از پژوهشگران برتر موسسه پژوهشی اوج دانش که از دانشجویان برتر دانشگاه‌های تهران هستند امکان پذیر است.

رشته‌های تحت پوشش در زمینه نگارش و انجام پایان نامه مدیریت

– نگارش و انجام پایان نامه مدیریت صنعتی و بازرگانی

– نگارش و انجام پایان نامه مدیریت دولتی و مالی

– نگارش و انجام پایان نامه مدیریت اجرایی و MBA

– نگارش و انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی و بازاریابی

– نگارش و انجام پایان نامه مدیریت جهانگردی و بازاریابی

– و نگارش و انجام پایان نامه مدیریت در تمامی گرایش‌های دیگر

خدمات مرتبط با نگارش و انجام پایان نامه مدیریت

موسسه پژوهشی اوج دانش آمادگی دارد در زمینه پژوهش در حوزه مدیریت، تمامی خدمات مورد نظر دانشجویان را ارئه دهد. برخی از این خدمات عبارتند از: استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت و چاپ در مجلات معتبر ISI و ISC و علمی پژوهشی؛ انجام تحلیل‌های آماری پایان نامه با تمامی نرم افزارهای آماری مورد نظر دانشجو؛ همکاری و مشاوره در زمینه نگارش بخش‌های مختلف پایان نامه و رفع اصلاحات احتمالی مورد نظر دانشجو و اساتید راهنما و مشاور.

فرایند نگارش و انجام پایان نامه مدیریت

دانشجویان مدیریت می‌توانند از فرایند شفاف موسسه پژوهشی اوج دانش استفاده کرده و از این طریق در جریان تمامی مراحل پیشرفت کار خود باشند. در مرحله اول پس از ثبت سفارش از سوی دانشجو، هزینه و زمان لازم برای انجام پایان نامه برآورد می‌شود و در صورت توافق طرفین پروژه شروع می‌شود. در ادامه پژوهش به صورت مرحله‌ای انجام شده و پس از تایید دانشجو و استاتید راهنما و مشاوره مراحل بعدی به دانشجو تحویل داده می‌شود. همچنین دانشجو در تمامی مراحل می‌تواند با پژوهشگران مربوطه در تماس باشد و بر کیفیت اجرای کار خود نظارت نماید.

انجام پایان نامه مدیریت

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش