انجام پروپوزال و پایان نامه 

منظور از نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه همان طرح اولیه پژوهش و فصول پایان نامه است. طرح اولیه پژوهش شامل عنوان، فرضیات، و اهداف و روش انجام پژوهش می‌باشد که جهت ارزیابی صحت و درستی آن قبل از انجام پایان نامه ارایه می‌شود. می‌توان گفت پروپوزال یا طرح پژوهش مهمترین مرحله فرآیند نگارش پایان نامه می‌باشد؛ بسیاری از دانشجویان متاسفانه در شروع نگارش پایان نامه و در مرحله پروپوزال مرتکب اشتباه مهمی می‌شوند. این اشتباه از آنجاست که آن‌ها پروپزال را یک مرحله تشریفاتی و راحت می‌پندارند و به غلط سعی می‌کنند عمده انرژی و تمرکز خود را در مرحله نگارش فصول پایان نامه به کار بگیرند؛ در حالی که دقیقاً همین کار با روح و ماهیت پژوهش متعارض می‌باشد. چراکه در تمامی کتب و متون روش تحقیق اولین و مهمترین مرحله را تشخیص مشکل (عنوان پژوهش) می‌دانند و اعتقاد دارند در نگارش و انجام پروپوزال و یا پایان‌نامه، مهمترین قدم پژوهشگر تشخیص دقیق مشکل و ارایه فرضایت روشن و قابل آزمون است. نگارش و انجام پروپوزال از آن رو مهم و حیاتی تلقی می‌گردد که محتوای آن دقیقاً انعکاسی از موارد مهم پژوهش است.

خدمات مربوط به نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه

همکاران علمی موسسه اوج دانش آماده ارایه مشاوره‌های تخصصی در زمینه نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته‌های زیر هستند. همچنین قابل ذکر است که کیفیت علمی پروپوزال نگاشته شده به دلیل بهره‌گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری و همچنین نظارت در داخل موسسه بسیار بالا خواهد بود. رشته‌هایی که خدمات پرپوزال ارائه می‌شود عبارتند از:

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته روانشناسی 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته مدیریت 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته حسابداری 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته اقتصاد 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته برق 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته حقوق 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته پرستاری 

نگارش و انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته جغرافیا 

و سایر رشته های دانشگاهی … 

موسسه اوج دانش علاوه بر مشاوره تخصصی در زمینه انجام پایان نامه و پروپوزال به آموزش پروپوزال نویسی و مقاله نویسی از طریق آموزش‌های آنلاین و پکیج‌های آموزشی کرده است. این آموزش‌ها تاکنون با استقبال فراگیر دانشجویان و پژوهشگران همراه بوده است.

 استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه علاوه بر انجام پایان نامه و پروپوزال در موسسه پژوهشی اوج دانش انجام می‌شود.  فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه بسیار شفاف و قابل پیگیری از سوی دانشجویان و پژوهشگران است. پس از ارائه پایان نامه و ارزیابی کیفیت آن توسط پژوهشگران موسسه، تعداد مقالاتی که می‌توان از پایان نامه استخراج کرد و هزینه آن‌ها اعلام می‌شود. پس از توافق با دانشجو، استخراج مقاله آغاز شده و دانشجو می‌تواند پس از حداکثر یک هفته مقاله را دریافت نماید. همچنین تمامی تغییرات لازم در زمینه کیفیت مقاله توسط موسسه انجام می‌گیرد.

انجام پروپوزال و پایان نامه

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش