ترجمه مقاله و کتاب

موسسه اوج دانش با توجه به سال‌ها فعالیت در حوزه‌های مختلف علمی، تاکنون توانسته است صدها کتاب را به چاپ برساند. از این رو همکاری با گروهی از مترجمان برجسته کشور در زمینه ترجمه مقاله و کتاب در این موسسه بسیار ضروری بود. هم اکنون گروه ترجمه موسسه متشکل از ده‌ها مترجم شناخته شده در حوزه‌های مختلف علمی است و این مترجمین انواع خدمات ترجمه در حوزه‌های علمی از قبیل ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و همچنین فارسی به انگلیسی و ترجمه کتاب‌های علمی را ارائه می‌دهند.

پژوهشگران و دانشجویانی که درپی داشتن بالاترین کیفیت ترجمه تخصصی هستند می‌توانند ضمن تماس با موسسه از خدمات ترجمه تخصصی استفاده نمایند. برخی از این خدمات در زیر آمده است.

خدمات مرتبط با ترجمه مقاله و کتاب

– ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله

– ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات

– ترجمه کتاب لاتین به فارسی

– ترجمه سایر متون علمی

نحوه محاسبه قیمت ترجمه مقاله و کتاب

هزینه ترجمه مقاله و کتاب در موسسه پژوهشی اوج دانش با توجه به برخی شرایط متغیر است. در حالت کلی تمامی مترجمان موسسه دارای کیفیت ترجمه بالایی هستند اما برای پروژ‌هایی که نیاز به دقت بیشتری دارند به دلیل بازخوانی ترجمه توسط یک مترجم دیگر، هزینه نیز تا حدودی افزایش می‌یابد. از سوی دیگر زمان تحویل کارها نیز در حدود ۳ روز الی ۱ هفته است که در صورت نیاز به ارائه سریع‌تر پروژه احتمال افزایش قیمت وجود خواهد داشت.

لینک های مفید و مرتبط دیگر:

پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

آی اس آی (ISI) و ضریب تأثیر مجلات علمی

تهیه پاورپوینت برای جلسه دفاع پایان نامه

 

فرایند ترجمه مقاله و کتاب

فرایند انجام ترجمه مقاله و کتاب در موسسه اوج دانش به این صورت خواهد بود که پس از ارسال کار مورد نظر برای ترجمه، مترجم کار تعیین خواهد شد. پس از برآوردن هزینه و زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه، ترجمه مقاله و کتاب شروع خواهد شد. همچنین در پایان کار و پس از مطالعه دانشجو یا پژوهشگر امکان اعمال برخی اصلاحات در پروژه قابل انجام است.

ترجمه مقاله و کتاب

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۱۰۲۰۱۳۲۳۷

ثبت سفارش