چاپ کتاب با مجوز رسمی

نتیجه نهایی یک پایان نامه یا پژوهش می‌تواند به دو شکل ارایه شود: چاپ کتاب با مجوز رسمی و چاپ و پذیرش در مجلات معتبر علمی پژوهشی. بسیاری از دانشجویان پس از طی فرآیند طاقت فرسای نگارش پایان‌نامه علاقمند هستند تا در نهایت نتایج کار پژوهشی خود را در اختیار افراد دیگر قرار دهند و برای این کار باید از طریق مجاری قانونی و رسمی اثر علمی خود را انتشار دهند. موسسه اوج دانش در زمینه چاپ کتاب با مجوز رسمی به صورتی فعالیت می‌کند که متقاضی این امکان را داشته باشد در هر مرحله از فرآیند انجام، از صحت و قانونی بودن آن اطمینان خاطر را کسب نماید.

شاید در ذهن دانشجویان و متقاضیان چاپ کتاب، فرآیند چاپ کتاب با مجوز رسمی یک فرآیند طولانی مدت تلقی گردد. شایان ذکر است باتوجه به همکاران متخصصی که موسسه اوج دانش از آن‌ها دعوت به همکاری نموده، این فرآیند بسیار کوتاه مدت و با کیفیت عالی انجام می‌گردد.

خدمات موسسه اوج دانش در راستای چاپ کتاب با مجوز رسمی

– استخراج کتاب از پایان نامه

– ویرایش ادبیاتی و تخصصی

– صفحه آرایی

– اخذ شابک و فیپا از کتابخانه ملی

– اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد

– معرفی کتاب جهت فروش در وب سایت‌های مختلف علمی آموزشی

حوزه‌های تخت پوشش در چاپ کتاب با مجوز رسمی

تاکنون در رشته‌های زیر این موسسه به چاپ کتاب اقدام کرده است:

– چاپ کتاب با مجوز رسمی در رشته روانشناسی

– چاپ کتاب با مجوز رسمی در رشته صنایع

– چاپ کتاب با مجوز رسمی در رشته مدیریت

– و چاپ کتاب با مجوز رسمی در تمامی رشته‌های دیگر

شما می‌توانید با ارایه فایل پایان‌نامه خود در مدت زمان کمتر از یک ماه، در تیراژ دلخواه‌ خود و با کیفیت عالی کتاب چاپ شده با مجوز رسمی را از این موسسه دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

فرایند چاپ کتاب با مجوز رسمی

فرایند چاپ کتاب در موسسه پژوهشی اوج دانش به این صورت است که پس از ارائه پایان نامه به موسسه استخراج کتاب از پایان نامه انجام می‌گیرد. البته برای افرادی که کتاب را آماده دارند نیازی به طی این مرحله نیست. پس از ارائه کتاب به موسسه سایر امور مربوط به آن در زمان بسیار کوتاهی انجام خواهد گرفت و کتاب آماده چاپ خواهد شد. همچنین به دلیل ارتباط متقابل در طی فرایند چاپ، هر گونه مشکل پیش آمده به سرعت رفع خواهد شد.

چاپ کتاب با مجوز رسمی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۱۰۲۰۱۳۲۳۷

ثبت سفارش