تحلیل آماری با ایموس AMOS

بسیاری از افرادی که در زمینه پژوهش تخصص دارند، عقیده دارند که در سال‌های اخیر مطالعه روابط دو متغیر یا چند متغیر به صورت ساده پاسخگوی نیازهای علمی نیست. برای افرادی که در جریان نگارش پژوهش قرار دارند و موضوع آنان در زمینه مدل یابی معادلات ساختاری است تحلیل آماری با ایموس AMOS مهمترین بخش کار به شمار می‌رود. در این قبیل پژوهش‌ها که اکثراً در علوم انسانی و اجتماعی به کار می‌رود به بررسی روابط بین چندین متغیر و تعاملات بین آن‌ها پرداخته می‌شود.

گروه تحلیل آماری موسسه اوج دانش با بهره‌گیری از پژوهشگران برتر در زمینه تحلیل آماری با ایموس AMOS آماده ارائه خدمات به دانشجویان و پژوهشگران است. این گروه تاکنون ده‌ها دوره آموزشی در زمینه نرم افزار ایموس را برگزار کرده و به دانشگاه‌ها و پژوهشگران بسیاری خدمات آماری ارائه داده است.

خدمات مرتبط با تحلیل آماری با ایموس AMOS

موسسه اوج دانش آمادگی دارد که خدمات و مشاوره‌های زیر را در رابطه با تحلیل آماری با ایموس AMOS ارائه دهد:

– تحلیل آماری با ایموس AMOS

– ارائه مشاوره پژوهشی در زمینه تحلیل آماری

– آموزش‌های مرتبط با نرم افزار ایموس AMOS

 شما می‌توانید جهت انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه و مقاله با همکاران ما از طریق ایمیل و شماره ‌های تماس موسسه در ارتباط باشید. بعد از ثبت درخواست، همکارانمان در کوتاهترین زمان ممکنه به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

فرایند تحلیل آماری با ایموس AMOS

فرایند تحلیل آماری با ایموس AMOS به این صورت است که پس از ثبت سفارش مربوط به تحلیل آماری در سایت موسسه یا از طریق تماس تلفنی، پروژه به تیم آماری ارجاع داده می‌شود و توسط پژوهشگران مرتبط با نرم افزار ایموس AMOS مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از برآورد هزینه و زمان توسط این تیم، در صورت رضایت طرفین و عقد قرار داد، انجام پروژه شروع می‌گردد. در تمامی مراحل انجام کار پژوهشگر می‌تواند با تحلیل‌گر آماری در ارتباط باشد و در رابطه با مراحل انجام کار مشور‌ت‌هایی صورت گیرد.

تحلیل آماری مقاله و پایان نامه با ایموس AMOS

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۱۰۲۰۱۳۲۳۷

ثبت سفارش