تحلیل آماری با SPSS

بسیاری از افرادی که اقدام به نگارش پژوهش می‌کنند در بخش تحلیل آماری با SPSS نیاز به مشاوره تخصصی دارند. SPSS نرم افزاری است که در اصل برای علوم اجتماعی طراحی شده است اما امروزه پرکاربردترین نرم افزار در تمامی علوم از جمله علوم انسانی، علوم پزشکی و علوم فنی است. همچنین در فرایند نگارش یک پژوهش نیز بسیاری از دانشجویان نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه تحلیل آماری با SPSS دارند. موسسه اوج دانش نیز در زمینه تحلیل آماری با SPSS فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

گروه تحلیل آماری موسسه اوج دانش قوی‌ترین و شناخته شده‌ترین گروه در حوزه تحلیل آماری است. در رابطه با کاربرد نرم افزار SPSS این گروه تاکنون صدها دوره آموزشی را در دانشگاه‌ها و موسسات علمی برگزار کرده است و آماده ارائه تجربیات خود در زمینه تحلیل آماری با SPSS می‌باشد.

خدمات مرتبط با تحلیل آماری با SPSS

موسسه پژوهشی اوج دانش آمادگی دارد که خدمات زیر را در رابطه با تحلیل آماری با SPSS ارائه دهد که عبارتند از:

– تحلیل آماری با نرم افزار SPSS

– تحلیل آماری بخش یافته‌ها با نرم افزار SPSS

– ارائه مشاوره در زمینه تحلیل آماری پروژه‌ها و پژوهش‌‌ها

– آموزش تحلیل‌های آماری مرتبط با پژوهش

شما می‌توانید جهت انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه و مقاله با همکاران ما از طریق ایمیل و شماره ‌های تماس موسسه در ارتباط باشید. بعد از ثبت درخواست، همکارانمان در کوتاهترین زمان ممکنه به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

 فرایند انجام تحلیل آماری با SPSS

پس از ثبت سفارش تحلیل آماری با SPSS در سایت موسسه اوج دانش و یا تماس با موسسه فرایند انجام پروژه شروع خواهد شد و در هر مرحله از تحلیل آماری با SPSS دانشجو می‌تواند با تیم آماری موسسه در تماس باشد و علاوه بر کسب تجربه، بر نحوه انجام کار خود نظارت نماید. همچنین پس از اتمام تحلیل آماری همکاران ما آمادگی دارند بخش‌های لازم را به دانشجو آموزش دهند تا با نحوه انجام تحلیل آماری پروژه خود نیز آشنایی کسب کنند.

تحلیل آماری با SPSS

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش