تهیه پاورپوینت برای پایان نامه

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه یکی از دغدغه های اصلی تمامی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. تمامی دانشجویان می بایست برای دفاع از پایان نامه خود، مطالب آن را در قالب پاورپوینت آورده و خود را برای جلسه دفاعیه آماده سازند. واقعیت این است که دانشجو  پایان نامه خود را با هرکیفیتی که آماده نموده باشد، آنچه که در جلسه دفاعیه از پایان نامه به ارایه می دهد مهمتر است و گویای کلیت پایان نامه وی خواهد بود. بدین ترتیب می توان گفت نحوه ارایه پایان نامه و دفاع از آن در تایید یا عدم تایید آن از سوی اساتید داور و متخصصان بسیار موثر می باشد. متاسفانه بسیاری از دانشجویان به مرحله ارایه و دفاع از پایان نامه اهمیت زیادی قایل نیستند و این مساله می تواند در کسب نمره و تایید پایان نامه آنان بسیار موثر باشد.

شیوه تهیه پاورپوینت برای پایان نامه

تهیه پاورپوینت برای جلسه دفاع پایان نامه از شیوه خاصی تبعیت می کند. در نوشتن اسلایدهای پاورپوینت رسم معمول دانشجویان این است که با توجه به سرفصل های تعریف شده مطالب را از پایان نامه کپی کرده و در اسلاید پاورپوینت ارایه می دهند. باید بگوییم اشتباه ترین روش برای تهیه پاورپوینت دقیقا همین روش است. پاورپوینت می بایست موجز و گویا باشد و صرفا به بیان سرنخ های اصلی و طبقه بندی مطالب بپردازد به گونه ای که اگر فرد دیگری به مشاهده آن بپردازد بتواند معنی مشابهی از آنها ادراک نماید (بیشتر بخوانید: چگونه برای جلسه دفاع پاورپوینت آماده کنیم؟).

بخش های مهم برای تهیه پاورپوینت برای پایان نامه

پاورپوینت برای مقاطع ارشد و دکترا می بایست از نظم زیر پیروی نماید:

۱- صفحه به نام خدا

۲- صفحه تقدیر و تشکر از اساتید راهنما، مشاور و داوران

۳- صفحه عنوان پایان نامه که در آن عنوان دقیق پایان نامه به دو زبان فارسی و انگلیسی آورده می شود، و اسامی اساتید راهنما و مشاور و پژوهشگر ذکر می گردد.

۴- لیست مطالبی که قرار است عنوان گردند آورده می شود که عبارتند از کلیات تحقیق، مبانی نظری، روش پژوهش، یافته ها، و نتیجه گیری

۵- اسلاید آخر نیز به تشکر و قدردانی از حاضران در جلسه دفاعیه مربوط می شود.

باید گفت در بخش کلیات تحقیق بیان مساله در یک یا دو اسلاید خلاصه می شود و اهداف و فرضیات و سوالات نیز در اسلایدهای مجزا مطرح می گردند. در بخش مبانی نظری به طبقه بندی پژوهشی های خارجی و داخلی با ذکر عنوان و تاریخ و نتیجه پژوهش اقدام میگردد. در بخش روش پژوهش جامعه و نمونه، روشهای اندازه گیری، روش اجرا و تجزیه و تحلیل داده ها مطرح می گردد. در بخش یاقته ها، نتایج مربوط به هریک از فرضیات ذکر می گردد.  و در بخش پایانی نیز فرضیات مطرح شده و تبیین های هریک در زیر آنها قید می شوند.

خدمات تهیه پاورپوینت برای پایان نامه ارشد و دکترا

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته مدیریت و گرایشات مختلف آن

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته روانشناسی و گرایش های مختلف آن

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته برق و گرایشهای مختلف آن

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته شیمی و گرایش ها

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته جامعه شناسی

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته کتابداری

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه در رشته مدیریت آموزشی

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه تکنولوژی آموزشی

تهیه پاورپوینت برای پایان نامه مشاوره و راهنمایی

موسسه اوج دانش علاوه بر تهیه پاورپوینت برای پایان نامه به جلسه توجیهی و آموزشی دانشجویان قبل از دفاع از پایان نامه نیز می پردازد. در این جبسه که با جلسه دفاعیه واقعی شبیه سازی می شود اساتید همکار موسسه اوج دانش پایان نامه دانشجو را بررسی کرده و نقایص و مشکلات احتمالی آن به دانشجو انتقال می دهند و سعی می گردد به تمامی سوالات و اشکلات دانشجو پاسخ داده شود.

تهیه پاورپوینت برای جلسه دفاع پایان نامه

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش