پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

گروه تحقیقاتی اوج دانش تحقیق با بهره‌گیری از تجاری طولانی خود در پذیرش مقاله ISI و ISC فوری به مرجعی برای دانشجویان، اساتید و پژوهشگران برای مشاوره در زمینه انواع مقالات و گرفتن پذیرش مقالات تبدیل شده است. هم اکنون این گروه دارای ده‌ها همکار با مدارک دکتری تخصصی است که در رشته‌های مختلف مجلات معتبر را شناسایی می‌کنند و با بهره‌گیری از تجربه خود، امکان چاپ مقاله را در ژورنال‌های معتبر فراهم می‌آورد (خدمات دیگر موسسه اوج دانش: انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه).

+ بیشتر بخوانید: هزینه چاپ مقاله ISI چقدر است؟ 

چرا مشاوره پذیرش مقاله ISI و ISC فوری ضروری است؟

گروه تحقیقاتی اوج دانش در طول سال‌ها فعالیت به این نکته پی بردند که نوشتن مقاله یک کار علمی و تخصصی است که بسیاری از پژوهشگران به صورت کامل با آن آشنایی دارند. اما در مرحله بعد و پس از نوشتن مقالات، بسیاری از پژوهشگران در چاپ مقالات حود دچار مشکل می‌شوند. دلیل این موضوع این است که ویراستاری مقاله، پیدا کردن یک مجله، آشنایی با روش‌های ارزیابی مجله، داشتن اطلاعات درباره مجلات معتبر و نامعتبر و در نهایت داشتن مهارت‌های لازم برای طی کردن فرایند ارسال مقاله به مجلات و نحوه مکاتبه با آنان نقشی اساسی در پذیرش مقالات دارد. پژوهشگران گروه تحقیقاتی اوج دانش تاکنون صدها دوره در رابطه با موضوعات فوق در دانشگاه‌های برتر ایران داشته‌اند و در این زمینه متخصصان بسیاری در حال حاضر با این موسسه مشغول به همکاری هستند.

فرایند پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

برای ارسال یک مقاله به مجله مربوطه از طریق موسسه باید مراحلی طی شود که در زیر به آن‌ها اشاره شده است. البته نمی‌تواند گفت که این مراحل عمومیت کامل دارند اما در اکثر مواقع این مراحل طی می‌شود:

۱- ارسال مقاله از سوی پژوهشگر به موسسه

۲- ارزیابی کیفیت و نقاط قوت مقاله

۳- پیشنهاد چندین مجله با توجه به موضوع و کیفیت مقاله

۴- ارسال مقاله به مجله مورد تأیید پژوهشگر

۵- مکاتبه با مجله از طرف همکاران ما در موسسه برای دریافت پذیرش مقاله

ارائه مشاوره رایگان پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

یکی از خدماتی که از آغاز به کار گروه تحقیقاتی اوج دانش در اولویت موسسه بوده است، ارائه مشاوره‌های رایگان در رابطه با پذیرش مقاله ISI و ISC فوری است. این خدمات شامل مواردی همچون بررسی مجله مورد نظر دانشجو از لحاظ کیفیت، سرعت پاسخگویی، اعتبار مورد تایید وزارت علوم و موسسات برجسته علمی از جمله تامسون رویترز (ISI)، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، و اسکوپوس است. همچنین همکاران ما آماده ارائه اطلاعاتی درباره نحوه پذیرش مقاله هستند.

سرعت پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

با توجه به مکاتباتی که بین پژوهشگران موسسه (که خود از پژوهشگران برتر با صدها مقاله هستند) با مجلات برجسته وجود دارد، امکان دریافت اکسپت در کوتاه‌ترین زمان وجود دارد. بنابراین این تعهد از جانب موسسه وجود دارد که در صورت داشتن کیفیت لازم در مقاله ارسالی شما، پذیرش مقاله ISI و ISC فوری امکان پذیر باشد.

پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

پنج نکته استثنایی در ارزیابی کیفیت مقاله

فرایند استخراج مقاله از پایان نامه

فرایند استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه پژوهشی اوج دانش بسیار شفاف و قابل پیگیری از سوی دانشجویان و پژوهشگران است. پس از ارائه پایان نامه و ارزیابی کیفیت آن توسط پژوهشگران موسسه، تعداد مقالاتی که می‌توان از پایان نامه استخراج کرد و هزینه آن‌ها اعلام می‌شود. پس از توافق با دانشجو، استخراج مقاله آغاز شده و دانشجو می‌تواند پس از حداکثر یک هفته مقاله را دریافت نماید. همچنین تمامی تغییرات لازم در زمینه کیفیت مقاله توسط موسسه انجام می‌گیرد.

چگونه یک مقاله ISI بنویسیم؟

چگونه یک مقاله ISI بنویسیم؟

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش