پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

چرا یک پژوهشگر به مشاوره در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC نیاز دارد؟ این سوالی است که در اغلب دوره‌های آموزشی موسسه اوج دانش مطرح می‌شود. دلیل این موضوع بسیار مفصل است. بر خلاف تصور برخی از پژوهشگران، چاپ مقاله در یک مجله مناسب، معتبر و مرتبط با رشته تحصیلی پژوهشگر، کاری بسیار تخصصی است. یک پژوهشگر باید بتواند وبسایت یک مجله را از لحاظ فنی ارزیابی کند تا از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل کند. همچنین باید توانایی این را داشته باشد که با استفاده از ابزارهای  موجود، بتواند یک مجله مناسب، با کیفیت بالا و دارای کمترین زمان پاسخ‌گویی را انتخاب کند. پس از انجام این کار نیز باید مجله مورد نظر را با لیست‌های بسیاری که در داخل کشور وجود دارد انطباق دهد.

پس از انتخاب مجله، طی کردن فرایند ساب میت مقاله، رفع اصلاحات مورد نیاز و در نهایت گرفتن پذیرش آن نیز بسیار مهم است. بنابراین استفاده از خدمات تخصصی در این زمینه و کمک گرفتن از تجربه یک تیم مورد اعتماد یک نیاز ضروری برای پژوهشگران در جهت پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC است.

خدمات موسسه اوج دانش در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

موسسه اوج دانش افتخار دارد که با ارائه خدمات با کیفیت در کمترین زمان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC با شما همکاری نماید. برخی از خدماتی که در زمینه پذیرش مقاله در موسسه اوج دانش قابل ارائه است عبارتند از: 

– انجام تمامی مراحل مربوط به پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC 

– معرفی مجلات معتبر ISI و ISC به دانشجویان و پژوهشگران 

– ارزیابی کیفی مجله از جوانب مختلف برای تایید اعتبار آن 

– ترجمه مقاله مورد نظر برای چاپ در مجلات  – انجام تمامی اصلاحات مورد نیاز برای چاپ مقاله

– پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC در زمان بین یک هفته تا یک ماه

نحوه همکاری در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

پژوهشگران گرامی می‌توانند با ثبت سفارش یا تماس با موسسه از خدمات ما در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC استفاده نمایند. تمامی درخواست‌های مربوط با پذیرش مقاله به صورت کامل توسط موسسه اوج دانش قابل انجام است. همچنین فرایند انجام کار بسیار شفاف بوده و پژوهشگران می‌توانند به صورت کامل در جریان مقاله خود قرار گیرند.

پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش