چاپ مقاله در مجلات علمی

چاپ مقاله همچون چاپ کتاب به نشر آثار علمی فرد یا افراد مختلف می‌پردازد. چاپ مقاله تفاوت‌های عمده‌ای با چاپ کتاب دارد. فردی که در داخل کشور در نظر دارد کتابی را چاپ نماید تاحدودی کار ساده‌تری در پیش دارد اما برای چاپ مقاله روند تاحدودی متفاوت می‌شود بیشتر مخصوصاً زمانی که فرد قصد دارد مقاله خود را در نشریات معتبر خارجی چاپ نماید.

هم اکنون ثبت سفارش کنید

برای چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی اولین قدم آنست که محقق اصول نگارشی مقاله را که استانداردهای واحدی دارد رعایت نماید. به این معنی که از نظر علمی مشکل روش پژوهشی نداشته باشد. برای اینکه مجله مناسب برای مقاله خود پیدا نمایید بهترین کار جستجوی کبید واژگان مقاله خود در موتور جستجوی گوگل اسکولار می‌باشد. شما در این فضا می‌توایند کلید واژگان خود را به دو زبان جستجو کنید. در حالت اول کلید واژه خود را به زبان فارسی جستجو می‌کنید و می‌توانید با محدود کردن تاریخ جستجو از تازه ترین یا از قدیمی ترین تا تازه‌ترین به مجلات قدیمی و جدید دست پیدا نمایید.

باید ذکر کنیم که در این شکل نام مجله به تنهایی در جستجوی شما پدیدار نخواهد شد بلکه به مقالاتی که در حیطه کلید واژگان شما توسط محققان قبلی انجام شده است دسترسی خواهید داشت اما از آنجاکه این مقالات در مجلات چاپ شده هستند شما می توانید به نام مجله چاپ شده که معمولاً در بالای مقاله درج می‌شود دسترسی داشته باشید. ناگفته نماند که برخی از مقالات غیرقابل دسترسی هستند به این مفهوم که برای دسترسی به مقاله الزاما باید پسورد و نام کاربری دانشگاهی داشته باشید یا آن مقاله را خریداری نمایید. اما در حقیقت نیازی به چنین کاری ندارید. شما صرفا با کلیک بر روی نتایج جستجو می توانید چکیده مقاله را مشاهده کنید و در چکیده مقاله تمامی اطلاعات حتی آدرس وب سایت مجله را می‌توانید مشاهده نمایید.

بعد از مشاهده نام یا وب سایت مجله می‌توانید لیستی از مجلات مرتبط به مقاله خودتان را تهیه نمایید. برای چاپ مقاله خود در این مرحله بهترین راه آن است که قبل از ارسال مقاله به مجله، مقاله خود را بر اساس چارچوب خاص هریک از مجلات ویرایش نموده و مقاله را برای چاپ ارسال نمایید. همکاران ما در گروه آموزش مقاله نویسی دوره چند جلسه‌ای را تهیه نموده‌اند که می‌توانید از این لینک آن را دریافت نمایید.

خدمات چاپ مقاله در مرکز تحقیقاتی اوج دانش

مرکز تحقیقاتی اوج دانش برای بالاتر بردن کیفیت مفالات ارسالی و بالا بردن احتمال پذیرش مقالات در مجلات مختلف خدمات مختلفی را اراریه می نماید:

ترجمه NATIVE برای مقالات فارسی به انگلیسی

معرفی مجلات مرتبط و متناسب با مقاله

نگارش کاورلتر برای ارسال مقاله

پیگیری سابمیت و اصلاحات مجله

کمک در واریز وجوه نقدی در صورتیکه مجله‌ای برای چاپ شرط هزینه دارد

چاپ مقاله در رشته‌های دانشگاهی

چاپ مقاله و پذیرش در رشته های روانشناسی

چاپ مقاله در رشته‌های مهندسی

چاپ مقاله در رشته‌های پزشکی

چاپ مقاله در رشته‌های علوم پایه (شیمی، فیزیک، ریاضی و …)

چاپ مقاله حقوق

چاپ مقاله حسابداری

چاپ مقاله پزشکی و دندانپزشکی

چاپ مقاله بهداشت محیط

فرایند آماده‌سازی مقاله باری چاپ مقاله

مقاله قبل از چاپ یا توسط محقق گردآوری می‌شود یا از پایان نامه دروه‌های کارشناسی ارشد و یا دوره دکترا استخراج می‌گردد. همکاران ما در مرکز تحقیقاتی اوج دانش می‌توانند در فرآیند استخراج مقاله از به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مشاوره‌های لازم را ارایه دهند. گفتنی است که قبل از استخراج مقاله، مجله مرتبط به مقاله جستجو می‌شود و سعی می‌گردد برای از بین بردن اتلاف وقت، استخراج مقاله بر حسب چارچوب درخواستی آن مجله باشد.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش