پذیرش و چاپ مقاله isi تضمینی

چاپ مقاله isi تضمینی برای مرکز تحقیقاتی اوج دانش فقط یک شعار نیست. برای انجام یک کار تضمینی روال‌های مختلفی وجود دارد. شفافیت فرآیند کار، علمی بودن، پاسخگویی مسئولانه و پیگیری ۴ اصل اساسی در انجام تضیمینی چاپ مقاله هستند.

شفافیت در فرآیند چاپ مقاله isi تضمینی

گروه تحقیقاتی اوج دانش برای حفظ و رعایت اصول شفاف بودن فرآیند چاپ مقاله isi تضمینی در قدم اول به دانشجویان متقاضی چاپ مقاله isi  فهرستی از مجلات معتبر isi را که مورد تایید وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت هستند را معرفی می‌نماید. معمولاً مجلات معرفی شده متناسب با رشته متقاضی هستند و سعی می‌گردد مجله‌ای تخصصی معرفی گردد.

در قدم بعدی، این فرصت به متقاضی چاپ مقاله داده می‌شود تا به بررسی مجدد اعتبار مجلات معرفی شده بپردازد. واقعیت این است که دیدگاه و نظر اساتید دانشگاه و معاونت پژوهشی دانشگاه نسبت به یک مجله بسیار حائز اهمیت است. چه بسا اتفاق افتاده است که مجله مورد تایید وزارتین و دانشگاه آزاد بوده ولی استاد راهنمای دانشجو مجله را مورد پذیرش قرار نداده است.

این فرصت بررسی اعتبار مجله، برای متقاضی بسیار ضروری و با اهمیت است. متقاضی چاپ مقاله isi می تواند بدون هیچ فشار و استرسی با خیال آسوده مجلات را بررسی نموده و در نهایت یک مجله را انتخاب نماید.

مراحلی که در بالا ذکر شد می‌تواند شفافیت شروع فرآیند چاپ مقاله را تضمین نماید زیرا متقاضی چاپ مقاله خود را در حالت انفعال نمی‌داند و برعکس کاملاً اختیار کامل را دارد.

علمی بودن در فرآیند چاپ مقاله isi تضمینی

منظور از علمی بودن همان داشتن تخصص و تبهر لازم در انجام کارهای سابمیت مقاله برای یک مجله isi است. چگونه برای چاپ مقاله isi یک کاورلتر بنویسیم؟ چگونه مشکلات و مباحث فنی مقاله را قبل از ارسال رفع کنیم؟ چگونه ساختار مقاله را قبل از ارسال بر اساس رهنمود مجله تنظیم نماییم؟ چگونه درجه علمی یک مجله را کشف کنیم؟ اینها و صدها سوال دیگر پاسخ‌هایی می‌طلبد که یقیناً یک فرد علمی و با اطلاعات و دانش بالا توان پاسخگویی را دارد.

لازم به ذکر است که رخ دادن اشتباه در هریک از سوالات بالا می‌تواند شانس پذیرش و چاپ مقاله شما را به صفر برساند. برعکس، حرفه‌ای بودن و دقیق بودن در قبال هریک از موارد فوق شانس پذیرش و چاپ مقاله شما را علی رغم محتوای آن بالای ۶۰ درصد هموار می‌سازد.

واقعیت این است که وقتی مقاله شما قبل از ارسال به روئیت ۲ یا ۳ فرد متخصص که معمولاً فارغ التحصیلان دوره دکترای در رشته همسو هستند می‌رسد، بسیاری از اشکالات آن بولد شده و به چشم می‌آید و سپس با رعایت حقوق مولف و با اطلاع او این مشکلات رفع و رجوع می‌شوند، به مثابه آن است که شما قبل از ارسال مقاله خود را از طریق افراد متخصص به داوری گذاشته اید. بنابراین، این مرحله، مرحله بسیار مهمی است.

پاسخگویی و پیگیری مسولانه در فرآیند چاپ مقاله isi تضمینی

دو عامل پاسخگویی و پیگیری مسولانه در گروه تحقیقاتی اوج دانش اولین و مهمترین اصل اخلاق حرفه‌ای است. صادقانه بگوییم، فردی که برای چاپ مقاله isi خود به گروه ما رجوع کرده است احتمال بسیار زیاد یا در تنگنای زمانی است، یا فرآیند سابمیت تا چاپ مقاله را نمی‌داند و یا اینکه هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه مجلات و مفاهیم مرتبط ندارد. بنابراین، همکاران گروه تحقیقاتی اوج دانش با این نیت شروع به کار چاپ مقاله می نمایند که صرفا مشکلات متقاضی چاپ مقاله را کمتر کنند و با بی مسئولیتی و عدم پیگیری باعث از دست رفتن شانس چاپ مقاله و زمان متقاضی نگردند.

چاپ مقاله isi تضمینی در رشته های مختلف

گروه تحقیقاتی اوج دانش در رشته‌های مختلف دانشگاهی اقدام به سابمیت، پذیرش و چاپ مقاله می‌نماید که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌گردد.

چاپ مقاله isi تضمینی در رشته های علوم انسانی (روانشناسی، مدیریت، جامعه شناسی و…)

چاپ مقاله isi تضمینی در رشته های علوم پایه (فیزیک، شیمی، زیست شناسی، ریاضی و ..)

چاپ مقاله isi تضمینی در رشته علوم مهندسی (عمران، کامپیوتر، مکانیک، معماری و …)

پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

پنج نکته استثنایی در ارزیابی کیفیت مقاله

آماده سازی مقاله برای چاپ مقاله isi تضمینی

مقالات معمولاً از منابعی مختلفی آماده می‌گردند. اولین و مرسوم ترین منبع استخراج مقاله از پایان نامه می‌باشد. معمولاً دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد بعد از اتمام تز خود می بایست برای جلسه دفاعیه، مقالات خود را از بدنه پایان نامه استخراج نمایند. در این حالت همکاران ما در گوره تحقیقاتی اوج دانش این توانایی را دارند تا به استخراج دقیق و علمی مقاله از پایان نامه اقدام نمایند. در حالت دوم نیز محقق خود مقاله را نگارش می‌کند که در این حالت همکاران گروه اوج دانش می‌توانند در ساختاربندی مقاله برحسب رهنمودهای مجله و سایر فرآیندهای از سابمیت تا چاپ در خدمت متقاضیان عزیز باشند.

چاپ مقاله isi تضمینی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش