چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم

همه ساله وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت لیست مجلات معتبر و نامعتبر را برای راهنمایی دانشجویان و اساتید به روز می‌نماید. برخی از مجلاتی که دارای ایندکس هایی مانند ISI،SCOPUS، ISC و غیره هستند به خاطر دلایل مختلفی از جمله پایین آمدن کیفیت علمی مجله و درج مقالات سطح پایین در آن از نظر وزارتین و دانشگاه آزاد مجلاتی قاقد اعتبار قلمداد می‌شوند و اخذ پذیرش و چاپ در مجلات نامعتبر اعلام شده توسط خود را بی اعتبار می‌دانند.

چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم و لینکهای مفید برای دسترسی

لیست مجلات معتبر و نامعتبر دانشگاه آزاد

لیست مجلات معتبر و نامعتبر وزرات علوم

لیست مجلات معتبر و نامعتبر وزارت بهداشت

فرآیند چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم در گروه تحقیقاتی اوج دانش

همکاران ما در گروه تحقیقاتی اوج دانش با بررسی تمامی مجلات معتبر و نامعتبر برای کمک به اساتید و دانشجویان جهت چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم در آغاز لیستی از مجلات را در اختیار این دانشجویان و اساتید قرار می‌دهد تا تمامی تاییدات و بررسی‌های اولیه و لازم را بر روی مجلات معرفی شده انجام دهند.

– در مرحله دوم دانشجویان و یا اساتید هر مجله را که بعد از بررسی‌های لازم مورد تایید خود قرار دادند را به همکاران ما معرفی می‌نمایند.

– بعد از بررسی‌های نهایی مقاله متقاضی توسط همکاران ما به همان ساختاری که در دستورالعمل مجله آمده است در می‌آید و اگر مشکلاتی در متن اصلی اعم از متن علمی یا ترجمه داشت برطرف می‌گردد.

– در مرحله سوم مقاله برای مجله انتخاب شده ارسال می‌گردد و مراحل پیگیری برای پذیرش و چاپ آن آغاز می‌گردد.

لیست مجلات برای چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم در گروه تحقیقاتی اوج دانش

تمامی مجلاتی که در گروه تحقیقاتی اوج دانش به دانشجویان و اساتید معرفی می‌شود مورد تایید وزارتین و دانشگاه آزاد اسلامی است. معمولاً مجلاتی که به متقاضیان معرفی می‌نماییم دارای نمایه‌های زیر می‌باشند:

چاپ مقاله در مجلات ایندکس شده ISI تامسون رویترز (با ایمپکت فاکتور و بدون ایمپکت فاکتور)

چاپ مقاله در مجلات ایندکس شده توسط اسکوپوس (دارای امتیازهای Q1 تا Q4)

چاپ مقاله در مجلات ایندکس شده توسط وزارت علوم برای مجلات علمی پژوهشی داخلی

علاوه بر ارایه خدمات انتخاب مجله و پذیرش و چاپ برای چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم خدمات دیگر زیر نیز در گروه تحقیقاتی اوج دانش ارایه می‌شود:

– نگارش کارولتر برای مقاله

– ترجمه Native

– ارایه ویرایش علمی بر روی مقاله

– ثبت و ارسال مقاله برای مجله

متقاضیان عزیز برای دریافت لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم می‌توانند با همکاران ما از طریق ایمیل و شماره تماس در ارتباط باشند و انها در اسرع وقت برحسب رشته دانشگاهی متقاضی مجلات مورد تایید را برای وی ارسال می‌دارند تا بعد از انتخاب مجله از طرف شما، فرآیندهای دیگر چاپ و پذیرش انجام شود.

لینک‌های مفید دیگر را نیز مطالعه کنید.

استخراج مقاله از پایان نامه

چگونه مقاله خود را سریع چاپ کنیم؟

چاپ مقاله در مجلات معتبر و ۷ نکته مهم آن از دیدگاه الزویر

فرآیند آماده سازی مقاله برای ارسال جهت چاپ و پذیرش

بسیاری از متقاضیان معمولاً با ارایه مقاله خود به همکاران ما، فرآیند اکسپت و چاپ برای آنها شروع می‌شود. اما در بسیاری مواقع دیگر نیز دانشجو برای دفاع از پایان نامه خود در مقاطع ارشد و دکترا می‌بایست مقاله خود را از پایان نامه استخراج نماید تا مراحل بعدی پذیرش و چاپ انجام گیزد. همکاران ما در گروه تحقیقاتی اوج دانش با علم بر اصول و شیوه های استخراج مقاله از پایان نامه در خدمت دانشجویان عزیز می‌باشند و می‌توانند خدمات استخراج مقاله از پایان نامه را برای عزیزان ارایه دهند.

چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش