استخراج کتاب از پایان نامه

تقاضا برای استخراج کتاب از پایان‌ نامه با توجه به امتیاز بالای اثر تالیفی در مصاحبه‌های مختلف علمی اعم از مصاحبه‌ آزمون دکترا، و مصاحبه‌های استخدامی مانند گزینش هیئت علمی بسیار گسترش یافته است. همچنین بالاتر رفتن سطح کیفی پایان نامه ها نیز دلیل دیگری است که دانشجویان و اساتید را ترغیب نموده است تا استخراج کتاب از پایان نامه را مدنظر قرار دهند. می‌توان گفت تقریباً در تمامی رشته‌های علوم انسانی، فنی مهندسی، و علوم پایه و پزشکی این امکان وجود دارد که بتوان با تنظیم مجدد مطالب پایان نامه بدون هیچ گونه دخل و تصرفی، کتابی را استخراج نمود. موسسه اوج دانش آمادگی دارد ضمن استخراج کتاب از پایان نامه، مراحل چاپ آن را در انتشارات زیرمجموعه خود انجام دهد.

استخراج کتاب از پایان نامه به دو شکل انجام می‌گیرد. در شکل اول صرفاً فصل دوم پایان‌نامه‌ها که متشکل از مبانی نظری و مرور متون مرتبط به متغیرهای پژوهش است مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این شکل، عناوینی که در فصل دوم آمده‌اند تنظیم مجدد می‌شوند و به صورت هدفدار چینش می‌شوند. روش دوم استخراج کتاب از پایان نامه به این شکل است که علاوه بر مطالب و عناوینی که در فصل دوم آمده است، نتایج و داده‌هایی که در متن پایان نامه آمده است نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. منظور از داده‌ها و نتایج همان فصول چهار و پنج پایان‌نامه‌ها می‌باشد. شکل دوم، عمدتاً در کشورهای خارجی رواج بیشتری دارد. در ایران، روش اول یعنی استفاده از فصل دوم برای استخراج کتاب از پایان‌ نامه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خدمات موسسه اوج دانش برای استخراج کتاب از پایان نامه

همکاران علمی موسسه اوج دانش تاکنون در رشته‌های مختلفی اقدام به استخراج کتاب از پایان‌نامه کرده‌اند، که برای مثال به چند نمونه اشاره می‌شود:

استخراج کتاب از پایان نامه در رشته مدیریت بازرگانی

استخراج کتاب از پایان نامه در رشته روانشناسی

استخراج کتاب از پایان نامه در رشته صنایع

دانشجویان و متقاضیان باید توجه داشته باشند که احتمال دارد با توجه به ماهیت موضوع پژوهش و کیفیت و کمیت مطالب موجود در پایان‌نامه، امکان استخراج وجود نداشته باشد. در این صورت همکاران علمی موسسه اوج دانش توصیه‌هایی جهت غنی‌تر نمودن پایان نامه ارایه خواهند داد.

فرایند استخراج کتاب از پایان نامه

موسسه پژوهشی اوج دانش آمادگی دارد تمامی مراحل مربوط به استخراج کتاب از پایان نامه تا مراحل چاپ آن را انجام دهد. بنابراین شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با موسسه اوج دانش این مراحل را شروع نمایید. در ابتدا با توجه به حجم کتاب مورد نظر و محتوای پایان نامه هزینه و زمان برآورد می‌گردد. در صورت توافق طرفین بر روی این دو مورد کار آغاز خواهد گردید. همچنین متقاضیان می‌توانند تنها سفارش استخراج را داده و چاپ کتاب را در انتشارات مورد نظر خود انجام دهند.

استخراج کتاب از پایان نامه

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۱۰۲۰۱۳۲۳۷

ثبت سفارش