ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی

بسیاری از دانشجویان و اساتید با اهداف متفاوت و مختلف اقدام به نگارش مقاله و یا استخراج مقاله از پایان نامه می‌کنند تا در مجله معتبری به چاپ رسانند. عمدتاً دانشجویان دکترا و فوق لیسانس جهت دفاع از پایان نامه یا تز دکترای خود می بایست مقاله‌ای نگارش کرده و یا از پایان نامه خود استخراج کنند تا دانشگاه مربوطه آنها اجازه دفاع از پایان نامه را به آنها ارایه دهد. گروه تحقیقاتی اوج دانش با داشتن یک گروه از همکاران زبده اقدام به بررسی نشریات و مجلات مختلف نموده است و با ارائه آموزشهای حضوری و غیرحضوری (ورود به صفحه آموزش‌ها) در فرآیندهای غربالگری مجلات، پذیرش و چاپ مقاله به ارایه مشاوره تخصصی به دانشجویان و اساتید می‌کند.

خدمات ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی و سایر مجلات

ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی

ثبت مقاله در مجلات ISI

ثبت مقاله در مجلات اسکوپوس

ثبت مقاله در مجلات ISC

گروه تحقیقات اوج دانش در هریک از مجلات نامبرده فوق اقدام به ثبت مقاله برای دانشجویان و اساتید در رشته‌های گوناگون دانشگاهی دارد:

ثبت مقاله در رشته روانشناسی

ثبت مقاله در رشته معماری

ثبت مقاله در رشته مهندسی عمران

ثبت مقاله در رشته برق

ثبت مقاله در رشته جامعه شناسی

ثبت مقاله در رشته مدیریت و گرایش های آن

و سایر رشته های دانشگاهی

قبل از ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی و سایر مجلات، گروه تحقیقاتی اوج دانش لیستی از مجلات مورد تایید را برای دانشجو یا استاد مربوطه ارسال می کند و بعد از مورد تایید قرار گرفتت آن مجله از طرف استاد یا دانشجو امور مربوط به ثبت مقاله انجام می‌گیرد.

خدمات جانبی ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی و سایر مجلات

گروه تحقیقاتی اوج دانش علاوه بر ارایه خدمات علمی در راستای ثبت مقاله به آندسته از دانشجویانی که نیازمند به خدمات دیگری در فرآیند ثبت مقاله دارند نیز مشاوره تخصصی ارایه می‌دهد. در زیر به برخی از این خدمات اشاره می‌شود.

نگارش کاورلتر برای ثبت مقاله در مجلات ISI دارای ضریب تاثیر

ترجمه تخصصی مقاله برای ثبت در مجلات ISI با ضریب تاثیر بالا

ویرایش علمی مقالات به زبان انگلیسی و فارسی و رفع ایرادات گرامری و نگارشی

داوری مقاله از سوی افرا متخصص قبل از ارسال و ثبت مقاله در مجلات علمی

آندسته از داوطلبینی که نیازمند اخذ هریک از خدمات فوق می باشند می‌توانند از طریق شماره های تماس و ایمیل گروه تحقیقاتی اوج دانش با ما در ارتباط باشند تا در اسرع وقت نسبت به درخواست علمی شما پاسخ لازم ارایه گردد.

ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی

گروه تحقیقاتی اوج دانش تاکنون با ارسال و ثبت بیش از هزار مقاله علمی به مجلات مختلف اعم مجلات ISI دارای ضریب تاثیر و بدون ضریب تاثیر، مجلات اسکوپوس، مجلات علمی و پژوهشی و مجلات ISC در خدمات دانشجویان، محققین و اساتید گرامی می باشد. این مرکز با داشتن تجربه ۱۰ ساله در زمینه ثبت مقاله و ارسال مقاله به مجلات مختلف بستری امن و مطمئن برای محققان فراهم آورده است. فعالیت همکاران ما در گروه تحقیقاتی اوج دانش در راستای اخذ بهترین تصمیم برای اثر علمی محققان است و از اینرو در فرآیند ارسال و ثبت مقاله تمامی خدمات علمی پژوهشی به آنها ارایه خواهد شد.

ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی