چاپ فوری مقاله در مجلات معتبر بین المللی

نتیجه ماه‌ها و شاید سالها زحمت یک پژوهشگر زمانی به بار می‌نشیند و حاصل می‌دهد که وی بتواند مقاله خود را در یک مجله معتبر علمی چاپ نماید. بدین قرار، پذیرش و چاپ مقاله یک فرآیند بسیار با اهمیت و حساسی است. بارها در مطالب آموزشی (ورود به صفحه آموزشها) همین وب سایت در مورد شرایط و ضوابط مختلف پذیرش و چاپ مقاله صحبت نموده‌ایم و پژوهشگران را از جوانب مختلف و حساس آن مطلع کرده‌ایم. با این حال، برخی از پژوهشگران به دلایلی این امکان را ندارند که مقاله نگارش شده خود را به مجلات علمی ارسال نمایند و پیگیری‌های لازم را انجام دهند. مرکز پژوهشی اوج دانش برحسب این نیاز پژوهشگران و با همکاری جمعی از پژوهشگران زبده و با رزومه در رشته‌های مختلف توانسته است این عزیزان را در فرآیند پذیرش و چاپ مقاله یاری دهد. پذیرش و چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی یکی از ارزنده‌ترین خدمات این مرکز پژوهشی می‌باشد و به واسطه آن توانسته‌ایم مقالات بسیار زیادی را از کشور عزیزمان در مجلات مختلف دنیا به مرحله پذیرش و چاپ برسانیم. چاپ سریع مقاله در مجلات بین المللی فرآیندی تخصصی است که برای انجام آن مهارتهای بسیار زیادی باید درگیر شود. در زیر به برخی از اقدامات این فرآیند اشاره می‌شود.

اقدامات تخصصی در چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی

۱- بازبینی و داوری مقاله آماده شده

۲- ارایه خدمات ترجمه نیتیو (Native)

۳- کمک و راهنمایی در نگارش کاورلتر

۴- یافتن مجله مناسب و ساختار بندی مقاله بر اساس قواعد ساختاری ان مجله

۵- سابمیت و ایجاد کاربری در وب سایت مجله

۶- پیگیری و مشاوره در داوری‌های مجله برای مولف

۷- پیگیری برای چاپ و آنلاین شدن مقاله

مرکز پژوهش اوج دانش تاکنون توانسته است در رشته‌های مختلف دانشگاهی به چاپ سریع مقاله در مجلات معتبر بین ‌المللی بپردازد:

چاپ سریع مقاله در مجلات بین المللی در رشته مهندسی پزشکی

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته ژنتیک

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته داروسازی

پذیرش و چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته مهندسی شیمی

پذیرش و چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته روانشناسی و گرایشات آن

چاپ چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته‌ مهندسی عمران

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته مهندسی برق

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته مهندسی مکانیک

چاپ سریع مقاله در مجلات بین المللی در رشته مهندسی شیمی

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته مدیریت آموزشی

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته پولیمر

چاپ سریع مقاله در مجلات بین المللی در رشته مدیریت مالی

چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی در رشته حسابداری

شرایط انجام چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی

بسیاری از مجلات فارغ از اینکه چه رتبه علمی دارند و یا متعلق به کدام کشورها هستند از نظر وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و فهرستی از مجلات مورد تایید در کنار فهرست مجلات بلک لیست ارایه می‌شوند. روال کار در معرفی مجله برای متقاضیان در مرکز پژوهشی اوج دانش به این قرار است که فارغ از رتبه علمی و درجه مجله، در گام اول مجله به محقق معرفی می‌شود و از وی خواسته می‌شود تا به بررسی همه جانبه مجله بپردازد. یقیناً در معرفی مجلات، همکاران ما مجلاتی را معرفی می‌نمایند که دارای نمایه‌های خوبی باشند و در حیطه رشته تحصیلی و تخصص مولف یا مولفان باشند. مولف بعد از معرفی مجله، وظیف دارد یکبار دیگر مجله را مورد بررسی قرار دهد و یا اینکه اگر برای دفاع از پایان نامه مد نظر قرار داده است، اعتبار ان را از دانشگاه محل تحصیل خود استعلام نماید و در صورتیکه مورد تایید مولف یا مولفان قرار گرفت اقدامات بعدی برای فرآیند چاپ و پذیرش شروع می‌شود.

مرکز پژوهشی اوج دانش برای آندسته از متقاضیانی که قصد دارند صرفا از برخی از فعالیتهای این موسسه نیز استفاده نمایند، خدماتی ارایه می‌دهد. برای مثال، در طول سالهای گذشته پژوهشگرانی بوده‌اند که صرفاً از خدمات ترجمه نیتیو و یا نگارش کاورلتر استفاده نموده‌اند. شما می‌توانید برحسب نیازتان با همکاران ما در موسسه اوج دانش از طریق آدرس ایمیل و شماره‌های تماس در ارتباط باشید.

سایر ضوابط چاپ فوری مقاله در مجلات بین المللی

در پذیرش و چاپ سریع مقاله در مجلات بین المللی ضوابط خاصی رعایت می‌گردند تا به مولف کمک نمایند در کمترین زمان ممکنه به نتیجه برسند. زمان مورد نیاز از طرف مرکز پژوهشی اوج دانش برای چاپ و پذیرش به مولف ارایه می‌شود. در صورت توافق مولف در قبال زمان چاپ و پذیرش، مقاله برای مجله ارسال می‌گردد. در برخی از مجلات می‌توان حتی در بازه ۱۵ الی ۲۰ روز پذیرش را دیافت نمود و نهایتاً سه الی چهار ماه نیز به چاپ مقاله اقدام کرد.

چاپ سریع مقاله در مجلات معتبر بین المللی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش