چاپ مقاله حسابداری

حسابداری یکی از رشته‌های پرمتقاضی دانشگاهی در ایران است و بنابر آمارها این رشته بیشترین تعداد دانشجویان را در بین تمامی رشته‌های دیگر دارد. دلیل این امر وجود شرایط کاری مناسب برای این رشته است. از این رو موسسه پژوهشی اوج دانش نیز تیمی از پژوهشگران خبره را جهت پذیرش و چاپ مقاله حسابداری و تسهیل فرآیند آن تشکیل داد. این تیم متشکل از پژوهشگران برتر است که با شناخت مجلات معتبر در این حوزه به ارسال، دریافت پذیرش و چاپ مقالات بسیار متعدد در رشته حسابداری و گرایش‌های آن پرداخته‌اند.

بنابراین دانشجویان رشته حسابداری که تمایل دارند در طول فرایند پذیرش و چاپ مقاله حسابداری خود از مشاوره‌های تخصصی پژوهشگران اوج دانش استفاده نمایند و پس از آن نیز مشاوره‌هایی در جهت ترجمه نیتیو و نگارش کاورلتر دریافت نمایند می‌توانند ضمن تماس با موسسه پژوهشی اوج دانش از این خدمات استفاده نمایند.

+ هزینه‌ پذیرش و چاپ مقاله

مجلات مورد نظر برای چاپ مقاله حسابداری

مرکز اوج دانش با رصد مجلات معتبر مختلف در پایگاه‌‌های علمی گوناگون، معتبرترین پایگاه‌ها را برای ارسال، پذیرش و چاپ مقاله انتخاب می‌نمایند که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

مجلات دارای ضریب تاثیر ISI

مجلات بدون ضریب تاثیر ISI

مجلات دارای ضریب تاثیر موثر اسکوپوس (Q1 تا Q4)

مجلات ISC

مجلات علمی پژوهشی داخلی

مجلات علمی ترویجی معتبر و با امتیاز داخلی

ارسال مقاله به همایش‌های معتبر داخلی و بین‌المللی

فرآیند ارسال، پذیرش و چاپ مقاله حسابداری

فرآیند چاپ مقاله حسابداری یا هر رشته دانشگاهی دیگر فرآیندی نظامند و سیستماتیک و کاملاً علمی و تخصصی است. هرگونه اشتباه یا کمبود اطلاعات در هریک از مراحل آن می‌تواند به رد مقاله و عدم پذیرش آن از سوی مجلات منجر شود که زیان‌های بسیاری را به پژوهشگران وارد می‌سازد. بعد از دریافت فایل مقاله از سوی پژوهشگر، به بررسی کیفیت محتوایی مقاله پرداخته می‌شود. در صورت وجود هرگونه نقص محتوایی و فنی در بدنه مقاله، اقدام به رفع آنها خواهد شد. در مرحله بعدی، سعی می‌گردد با ارسال مقاله به مترجمین تخصصی رشته حسابداری، ترجمه نیتیو و قابل قبول از مقاله به عمل آید. بعد از ترجمه نیتیو مقاله، مجلات مختلف به دانشجو معرفی خواهد شد. این مجلات عمدتاً تخصصی رشته حسابداری خواهند بود. بعد از تایید مجله از سوی پژوهشگر، اقدام به ارسال مقاله به مجله و دریافت پذیرش و چاپ آن خواهد شد. در هرکدام از مراحل چاپ مقاله حسابداری همکاران ما در کنار پژوهشگرا حضور خواهند داشت تا در صورت بروز احتمالی مشکل، نسبت به رفع آن اقدام کنند.

ارایه مشاوره تخصصی در چاپ مقاله حسابداری

دانشجویان و پژوهشگران عزیزی که در هر کدام از مراحل چاپ مقاله حسابداری نیازمند به دریافت کمک باشند می‌توانند با ما در ارتباط باشند. این مرکز می‌تواند خدماتی زیر را برای افراد متقاضی ارایه نماید:

ترجمه نیتیو

ارسال مقاله

معرفی مجلات معتبر

رفع نواقص احتمالی فنی مقاله

ساختار بندی مقاله بر حسب دستورالعمل مجله

نگارش کاورلتر

انجام تحلیل‌های آماری و نرم افزاری مقاله

و موارد دیگر مرتبط

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش