چاپ مقاله پزشکی و دندانپزشکی

رشته‌های مرتبط با علوم پزشکی در زمینه پژوهش جزو پیشروترین علوم دنیا به شمار می‌روند و معتبرترین مجلات علمی دنیا در این حوزه‌ها فعالیت دارند. به همین دلیل افرادی که در این رشته‌ها به تحصیل می‌پردازند، ملزم به آشنایی با روش‌های پژوهشی و ارائه پروژه‌های پژوهشی قوی می‌باشند. در این میان به دلیل ماهیت تخصصی پژوهش و همچنین مهارت‌های بسیاری که در این مسیر نیاز است، امکان اینکه یک فرد بتواند تمامی فرآیندهای کار پژوهشی را به تنهایی انجام دهد وجود ندارد. به همین منظور در بسیاری از کشورهای جهان موسساتی وجود دارند که به ارایه خدمات در حوزه پژوهش به پژوهشگران می‌کنند.

بر همین اساس موسسه پژوهشی اوج دانش با تشکیل گروهی از پژوهشگران برجسته، به ارائه خدمات پژوهشی در چاپ مقاله پزشکی و دندانپزشکی می‌پردازد.

خدمات ما در زمینه چاپ مقاله پزشکی و دندانپزشکی

دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی می‌توانند از خدمات پژوهشی موسسه استفاده نمایند. برخی از این خدمات که با کیفیت بالا ارائه خواهد شد عبارتند از:

– مشاوره در زمینه انتخاب موضوع مقاله پزشکی و دندانپزشکی

– مشاوره در زمینه تحلیل آماری پایان مقاله توسط اساتید آمار زیستی و پزشکی.

– کمک در انتخاب مجله برای ارسال

– مشاوره در حوزه استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله

– ترجمه نیتیو مقاله قبل از ارسال

– نگارش کاورلتر برای مقاله

– رفع نواقص و کمک در اعمال داوری‌های انجام شده بر روی مقاله

– ادیت دقیق و علمی مقاله

– ارسال و سابمیت مقاله

– فورمت بندی مقاله بر اساس دستورالعمل مجله

– رفع اشتباهات رفرنس نویسی

– خدمات مرتبط با سازماندهی جداول و تصاویر درون مقاله

– پیگیری مقاله تا دریافت فایل چاپی

خدمات مرتبط با انتخاب مجله در چاپ مقاله پزشکی و دندانپزشکی

مرکز اوج دانش برای چاپ مقاله پزشکی و دندانپزشکی مجلات مختلفی را در نظر دارد. تمامی مجلات معرفی شده به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی قطعاً مورد تایید وزات علوم و وزارت بهداشت است. متقاضیان می‌توانند در حین دریافت اسامی مجلات، میزان اعتبار و مورد تایید بودن و یا نبودن آن را مورد بررسی قرار دهند. عمده‌ترین مجلاتی که به پژوهشگران معرفی می‌شود عبارتند از: مجلات علمی پژوهشی داخلی، مجلات ISI، مجلات SCOPUS، مجلات ISC و مجلات PUBMED که به لحاظ اعتبار بین المللی قابلیت ارزیابی دارند.

چگونه از خدمات چاپ مقاله پزشکی ما استفاده کنید؟

موسسه پژوهشی اوج دانش فرایند همکاری بسیار شفافی را ارائه می‌دهد. بر همین اساس شما می‌توانید با پژوهشگران موسسه ارتباط داشته و تمامی فرایند پروژه پژوهشی خود را پیگیری نمایید. دانشجویان و پژوهشگران گرامی می‌توانند با ثبت سفارش در موسسه پزوهشی اوج دانش به تمامی خدمات ما دسترسی داشته باشند و از مشاوره رایگان ما استفاده کنند.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش