چاپ مقاله مهندسی برق

چاپ مقاله مهندسی برق توسط تیم تخصصی موسسه پژوهشی اوج دانش انجام می‌پذیرد. این موسسه با سابقه چندین ساله در حوزه پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق آماده ارائه خدمات پژوهشی به دانشجویان رشته مهندسی برق می‌باشد. تیم تخصصی موسسه در این حوزه متشکل از دانشجویان دکتری در گرایش‌های مختلف است که تاکنون کار پذیرش و چاپ صدها مقاله را به انجام رسانیده و دوره‌های مختلف پژوهشی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برگزار کرده‌اند.

با توجه به موارد گفته شده، دانشجویان رشته مهندسی برق در گرایش‌های مختلف آن می‌توانند ضمن تماس با موسسه از خدماتی که این گروه می‌تواند به آنان ارائه دهد استفاده نمایند. این خدمات در حوزه‌های مختلف ترجمه نیتیو، شبیه‌سازی مقاله و کارهای نرم‌افزاری، ادیت تخصصی مقاله، فورمت بندی مقاله، انتخاب مجله و ارسال مقاله به مجلات را انجام می‌دهد.

گرایش‌های تحت پوشش در چاپ مقاله مهندسی برق

– پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق گرایش قدرت

– پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق گرایش مخابرات

– پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق گرایش کنترل

– پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق گرایش الکترونیک

فرآیند چاپ مقاله مهندسی برق در اوج دانش

فرآیند چاپ مقاله مهندسی برق در موسسه اوج دانش با دریافت فایل اصلی مقاله و رفع نواقص فنی و محتوایی آن شروع می‌شود (این فرآیند می‌تواند از مرحله استخراج مقاله از پایان نامه شروع گردد). متخصصان این حوزه در مرکز اوج دانش با در نظر گرفتن لیست مجلات معتبر و نامعتبر در قدم اولیه به انتخاب مجله و معرفی آن به متقاضی می‌پردازند. سپس، در صورتیکه با توافق نویسند مقاله، مجله خارجی انتخاب گردید اگر مقاله ترجمه نشده باشد برای ترجمه نیتیو مقاله ارسال می‌گردد. بعد از اتمام کار ترجمه با توجه به دستورالعمل فورمت‌بندی مجله، مقاله فورمت‌بندی می‌شود. مقاله ترجمه شده و فورمت بندی شده به همراه نگارش یک کاورلتر حرفه‌ای و تخصصی برای مجله ارسال می‌گردد و بعد از ارسال تا مرحله دریافت فایل نهایی چاپ شده مقاله همکاران ما امور مربوط به مجله را پیگیری می‌کنند.

نحوه دریافت خدمات مربوط به چاپ مقاله مهندسی برق

متقاضیانی که قصد پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق را دارند می‌توانند از طریق ایمیل مرکز و یا شماره‌های تماس با همکاران حاضر در مرکز ارتباط داشته باشند و از این طریق درخواست شفاهی و کتبی خود را برای ما ارسال نمایند. همکاران ما برحسب درخواست شما، خدمات مربوط به چاپ مقاله را ارایه خواهند نمود.

بسیاری از متقاضیان احتمال دارد که برای دریافت صرفاً پاره‌ای از خدمات ما درخواست نمایند. تمامی خدمات ما در حیطه پذیرش و چاپ مقاله در کلیه رشته‌‌ها در لیست زیر آمده است. متقاضیان می‌توانند به صورت مورد برای مثال صرفاً جهت ترجمه تخصصی یا ادیت علمی مقاله خود درخواست نموده و همکاران ما سریعاً برای ارایه خدمات درخواستی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

خدمات مرتبط با پذیرش و چاپ مقاله مهندسی برق در اوج دانش

خدماتی که مرکز اوج دانش در زمینه چاپ مقاله مهندسی برق و یا سایر رشته‌ها به دانشجویان و پژوهشگران عزیز ارایه می‌کند به قرار زیر است:

– ترجمه تخصصی و نیتیو

– ادیت تخصصی مقاله

– فورمت‌بندی مقاله

– نگارش کاورلتر

– انتخاب و معرفی مجله

– ارسال مقاله

– پیگیری‌ها برای پذیرش و چاپ مقاله

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش