چاپ مقاله حقوق

چاپ مقاله حقوق یکی دیگر از خدمات پژوهشی موسسه اوج دانش می­ باشد. موسسه اوج انش با توجه به نیاز دانشجویان رشته حقوق، در تمامی گرایش های این رشته اقدام به ارایه مشاوره پژوهشی در حیطه پذیرش و چاپ مقاله می‌­نماید. همین دلیل این موسسه با همکاری بهترین پژوهشگران حیطه علم حقوق اقدام به همکاری با دانشجویان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله حقوق، انتخاب و معرفی مجله، یا همکاری در زمینه انجام اصلاحات مورد نیاز کرده است. دانشجویان عزیز می‌توانند برای چاپ مقاله خود در مجلات خارجی و ترجمه نیتیو مقاله خود از خدمات مرکز اوج دانش استفاده نمایند. همکاران رشته حقوق موسسه اوج دانش تاکنون به مشاوره انتخاب مجله، ترجمه نیتیو، و پذیرش و چاپ مقالات بسیار زیادی پرداخته­‌اند. بسیاری از مقالاتی که تاکنون از طرف دانشجویان به این مرکز ارسال شده عمدتاً با هدف چاپ در مقالات ISI و ISC و یا اسکوپوس و مجلات علمی پزوهشی داخلی بوده است و درصد بسیار بالایی از آنها نیز موفق به چاپ در مجلات هدف شده‌اند.

همچنین برخی دانشجویانی که از پذیرش مقاله خود و کیفیت آن اطمینان ندارند می­توانند مقاله خود را برای انجام داوری به موسسه اوج دانش ارسال نمایند تا تحت نظر همکاران علمی این موسسه نقاط ضعف و قوت آنها مشخص شده و در صورت لزوم تغییرات لازم انجام شود.

چاپ مقاله حقوق در گرایش‌های مختلف

چاپ مقاله حقوق در گرایش حقوق خصوصی

چاپ مقاله حقوق در گرایش جزا و جرم شناسی

چاپ مقاله حقوق در گرایش بین الملل

چاپ مقاله حقوق در گرایش  بشر

چاپ مقاله حقوق در گرایش مالکیت فکری

چاپ مقاله حقوق در گرایش خانواده

چاپ مقاله حقوق در گرایش محیط زیست

خدمات قابل ارایه برای چاپ مقاله حقوق در مرکز اوج دانش

– رفع ایرادات و اشکالات مقاله و داوری ابتدایی

– استخراج مقاله از پایان نامه (در صورتی که مقاله قرار است از پایان نامه استخراج شود)

– انتخاب مجله و معرفی آن

– ترجمه نیتیو مقاله (در صورت ارسال به مجله خارجی)

– دادن فورمت و قالب‌بندی مقاله بر اساس دستورالعمل مجله

– نگارش کاورلتر

– ارسال و سابمیت مقاله به مجله

– پیگیری و مکاتبه با ادیتور مجله

– دریافت فایل نهایی چاپ شده مقاله

نحوه دریافت خدمات مربوط به چاپ مقاله حقوق

متقاضیان و پژوهشگران عزیز می‌توانند جهت دریافت هریک از خدمات فوق می‌توانند از طریق ایمیل و شماره‌های تماس با همکاران حاضر در مرکز ما در تماس باشند و از مشاوره‌های رایگان آنها در باب انتخاب مجله و معرفی مجله بهره‌مند گردند.

فرایند پذیرش و چاپ مقاله حقوق

فرایند پذیرش و چاپ مقاله حقوق ابتدا با دریافت فایل اصلی مقاله از سوی متقاضی آغاز می‌شود. بنابر درخواست پژوهشگر اگر مقاله جهت ارسال به مجلات خارجی باشد، مقاله جهت ترجمه ارسال می‌گردد. بعد از ترجمه و آماده سازی و فورمت بندی مقاله بر اساس دستورالعمل مجله و نگارش کاورلتر، مقاله برای مجله انتخاب شده ارسال می‌گردد و مکاتبات جهت ارایه داوری‌ها و فرآیند پذیرش و چاپ مقاله با ادیتور مجله شروع می‌شود. همکاران ما تا مراحل پایانی چاپ مقاله در کنار متقاضیان و پژوهشگران خواهند بود و این تعهد را دارند تا مرحله اعلام نتیجه نهایی مجله نسبت به مقاله، نسبت به رفع مشکلات حادث در فرآیند چاپ مقاله اقدامات لازم را انجام دهند.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۳۱۹۴۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش