چاپ مقاله بهداشت محیط

مرکز اوج دانش به خاطر دارا بودن افراد متخصص در زمینه چاپ و پذیرش مقاله و ارسال و ترجمه و ادیت حرفه‌ای مقاله، در رشته های مختلف اقدام به پذیرش و چاپ مقاله نموده است. رشته بهداشت محیط در کنار رشته‌های دیگری همچون بهداشت حرفه‌ای از گرایش‌های بهداشت به شمار می‌رود. بهداشت محیط را می‌توان یک حوزه بین رشته‌ای به شمار آورد که در آن ترکیبی از رشته‌هایی همچون عمران و مهندسی آب، علوم پزشکی، محیط زیست و منابع طبیعی و بسیاری از رشته‌های دیگر مشاهده می‌شود. از لحاظ پژوهشی می‌توان ادعا کرد که این رشته جزو رشته‌های پیشرو علمی در تمام دنیا به شمار می‌رود و در ایران نیز پژوهشگران این رشته بسیار شناخته شده هستند. با این حال با توجه به اینکه در طول نگارش یک پروژه پژوهشی نیاز به متخصصانی از شاخه‌های مختلف می‌باشد، ارائه مشاوره در این زمینه جزو ضروریات است. مرکز پژوهشی اوج دانش با بهره‌گیری از اساتید و دانشجویان دکتری، آماده ارائه تمامی خدمات مرتبط با ترجمه، ادیت حرفه‌ای، امور نرم افزاری، ارسال مقاله، پذیرش مقاله و چاپ مقاله بهداشت محیط است.

خدمات ما در زمینه چاپ مقاله بهداشت محیط

این موسسه با سال‌ها فعالیت در تمامی حوزه‌های پژوهشی و به خصوص در زمینه بهداشت محیط، آماده ارائه خدمات زیر به دانشجویان بهداشت می‌باشد. خدمات مرتبط با پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط عبارتند از:

– معرفی مجلات مناسب و معتبر علمی بر اساس لیست مجلات معتبر وزارت علوم و ورزات بهداشت

– ترجمه نیتیو و تخصصی مقاله

– فورمت بندی مقاله بر اساس دستورالعمل مجله

– ادیت و ویرایش تخصصی مقاله

– نگارش کاورلتر دقیق و علمی

– ارسال مقاله

– انجام امور مربوط به پذیرش و چاپ مقاله

– مشاوره در انجام اصلاحات تخصصی مدنظر داوران مقاله

فرآیند پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط

فرآیند پذیرش و چاپ مقاله در تمامی رشته‌های دانشگاهی یکسان است زیرا این فرآیند، بدون توجه به رشته تحصیلی یک فرآیند کاملاً مجزا و علمی می‌باشد. در آغاز متن اصلی مقاله از پژوهشگر دریافت می‌شود و برحسب مجله‌ای که وی درخواست دارد (اگر مجله خارجی مدنظر باشد) ترجمه می‌شود و بر اساس دستورالعمل مجله انتخاب شده ادیت می‌گردد. بعد از ادیت کامل و فرومت بندی مقاله، در صورت درخواست مجله، کاورلتر نگارش می‌شود. همانطور که بارها گفته‌ایم کاورلتر یکی از عناصر اصلی در فرآیند پذیرش و چاپ مقاله است که ادیتور مجله با مطالعه سریع آن ارزیابی مهم اولیه را از کیفیت مقاله انجام می‌دهد. بعد از نگارش کارولتر و انجام کاورهای اولیه دیگر بر روی مقاله، مقاله برای مجله ارسال یا سابمیت می‌شود. با سابمیت مقاله، کارهای مربوط به پیگیری پذیرش و چاپ مقاله توسط همکاران متخصص ما شروع می‌گردد و این همکاران تا مرحله انتهایی پذیرش و چاپ در کنار پژوهشگران عزیز خواهند بود.

حیطه‌های پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط تاکنون

پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط در حیطه بهداشت محیط در معرض فاضلاب های سمی

پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط در حیطه جلوگیری از آلودگی آرسنیک و سرب

پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط در حیطه مزایای شناسایی خطرات اصلی بهداشت محیط

پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط در حیطه توسعه آگاهی درمورد مسئله بهداشت محیطی

نحوه استفاده از خدمات پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط

دانشجویان رشته دانشگاهی بهداشت محیط برای استفاده از خدمات تخصصی ما در حیطه پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط می‌توانند با همکاران ما از طریق ایمیل و شماره‌های تماس از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر به استثنای روزهای تعطیل در ارتباط باشند. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود در فرآیند پذیرش و چاپ مقاله بهداشت محیط از هریک از خدمات ما استفاده نمایید.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۳۱۹۴۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش