چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed

موسسه اوج دانش در زمینه چاپ مقاله در مجلات پایگاه پابمد PubMed به پژوهشگران خدمات مختلفی ارایه می‌کند. پایگاه پابمد یک پایگاه اختصاصی است که در زمینه علوم زیستی و پزشکی به چاپ مقاله می‌پردازد. معمولاً برای دانشجویان رشته‌های علوم زیستی و سلامت، چاپ مقاله در پایگاه پابمد PubMed دارای اهمیت خاصی است زیرا مجلات این پایگاه به صورت تخصصی در رشته‌های آنان به چاپ مقاله می‌پردازد.

خدمات موسسه اوج دانش برای چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed

۱- انتخاب و معرفی مجله با نمایه پابمد 

در بحث پژوهشگری و چاپ مقاله، اولین و اساسی­‌ترین مشکل آن است که مقاله نگارش شده را در کدام مجله چاپ کنیم؟ کدام مجله به حوزه مورد پژوهش ما علاقه دارد و به چاپ آن خواهد پرداخت؟ این سوالات معمولاً سوالات مهمی هستند که پاسخ عملیاتی به آنها به تجربه زیادی در حیطه پژوهشگری و چاپ مقاله نیازمند است. همکاران ما در موسسه اوج دانش برای آندسته از دانشجویان علوم پزشکی و علوم زیستی و شاخه‌های مختلف آن این امکان را فراهم آورده است تا از خدمات مربوط به انتخاب مجله استفاده نمایند. جهت این کار، چکیده مقاله از طریق همکاران ما دریافت می‌گردد و بر اساس چکیده مقاله و کلیدواژگان آن، مجله متناسب معرفی می‌گردد. 

۲- ترجمه تخصصی مقاله  پایگاه پابمد دارای مجلات بسیار معتبر در دنیاست و مانند سایر مجلات معتبر دنیا، مجلات این پایگاه نیز استاندارد بسیار بالایی برای زبان مورد استفاده در مقالات قرار می‌دهند. برای چاپ مقاله در مجلات پابمد شما حتماً می‌­بایست مقاله خود را به صورت تخصصی ترجمه نماید. دپارتمان ترجمه تخصصی مقاله اوج دانش تاکنون در ترجمه صدها مقاله جهت چاپ در مجلات معتبر دنیا عملکرد موفقیت آمیزی داشته است و دانشجویان و پژوهشگران و اساتید می­‌توانند با خیال آسوده از خدمات ترجمه تخصصی مقاله در اوج دانش استفاده نمایند. 

۳- ادیت مقاله و فورمت‌­بندی مقاله  منظور از ادیت مقاله رفع ایرادات علمی و نگارشی موجود در مقاله است. دانشجویان می­توانند از ویراستاران حرفه‌­ای و تخصصی اوج دانش جهت ویراستاری مقاله خود استفاده نمایند. همچنین، هر مجله­‌ای دارای یک قواعد حاص برای فورمت­‌بندی مقاله است. فورمت‌­بندی مقاله بر اساس رهنمودهای اعلام شده مجله معمولاً کاری پر دردسر و پیچیده است که همکاران ما در موسسه اوج دانش آماده انجام تمامی امور مربوط به فورمت‌­بندی مقاله هستند. 

۴- ارسال و پیگیری مقاله  سابمیت مقاله و پیگیری­‌های بعدی نیز یکی دیگر از خدمات ما در چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed است. دانشجویان و پژوهشگران می‌توانند برای انجام امور مربوط به ارسال و پیگیری چاپ مقاله از خدمات ما استفاده نمایند. ایجاد پنل کاربری برای ارسال یا سابمیت مقاله، مکاتبه با سردبیر مجله و پیگیری­‌های بعدی جزو اصلی­‌ترین خدمات ما در حوزه ارسال و سابمیت مقاله است. 

۵- نگارش کاورلتر برای مقاله  نگارش کاورلتر برای یک مقاله بسیار ضروری است. بسیاری از مجلات پایگاه پابمد PubMed نگارش کارولتر را برای مقالات ارسالی یک ضرورت تلقی می­کنند و مقالاتی که بدون کاورلتر ارسال می­‌کنند را اغلب به مرحله ارزیابی و داوری ارسال نمی­‌نمایند. دلیل آن هم به این خاطر است که با مطالعه کاورلتر ادیتور می‌‌تواند به سرعت مقاله را ارزیابی اولیه کند و از میزان همخوانی آن با اسکوپ مجله، آشنایی اجمالی با مولفان و مهمترین یافته­‌های مقاله اطلاع حاصل کند و در صورت داشتن جذابیت، مقاله را برای فرآیند داوری ارسال نماید.

چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed و رشته­‌های دانشگاهی 

خدمات چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed برای رشته‌های دانشگاهی زیر قابل انجام می‌باشد.     

  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته روانشناسی    
  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته  چشم پزشکی    
  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته  دندانپزشکی    
  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته  پزشکی اطفال    
  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته  پرستاری    
  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته  جراحی مغز    
  • چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed در رشته  رادیوگرافی

نحوه دریافت خدمات مربوط به پذیرش و چاپ مقاله

متقاضیان عزیز می‌توانند برای دریافت خدمات مربوط به پذیرش و چاپ مقاله، چه به صورت حضوری و یا تلفنی و از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشند. همچنین، آندسته از عزیزانی که صرفاً متقاضی دریافت برخی از خدمات ما هستند نیز می‌توانند با ارسال درخواست خود از خدمات تخصصی و با کیفیت بالای همکاران ما در مرکز اوج دانش بهره‌مند گردند.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس: ۶۶۹۴۳۸۰۳ – ۰۲۱ و ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش