چاپ و پذیرش مقاله در مجلات علمی

موسسه اوج دانش برای دانشجویانی که قصد چاپ و پذیرش مقاله در مجلات علمی داخلی و همچنین مجلات معتبر ISI، ISC و اسکوپوس را دارند به صورت تخصصی خدماتی را ارایه می‌دهد. اغلب دانشجویان علاوه بر مجلات ISI و ISC علاقمند هستند در مجلات علمی پژوهشی داخلی نیز اقدام به پذیرش و چاپ مقاله نمایند. مجلات علمی پژوهشی داخلی به جهت اینکه فرآیند داوری طولانی مدتی دارند چاپ و پذیرش مقاله در آن‌ها نیازمند زمانی طولانی مدت است. موسسه اوج دانش برای کوتاه کردن فرآیند چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی سعی می‌کند آخرین نسخه ارسالی به این مجلات را از طریق همکاران متخصص در هر رشته به داوری گذارد. در این مسیر، دو یا سه نفر از متخصصان مربوط به آن رشته مقالات را خوانده و نظرات خود را در باب غنی‌تر نمودن مقاله ارایه می‌دهند و در نهایت با تایید خود متقاضی اصلاحات و نقایص گزارش شده در مقاله اعمال می‌گردد. سپس، مقاله به مجله مد نظر ارسال می‌شود و فرآیندهای بعدی نیز تحت نظر همکاران متخصص سابمیت مقاله پیگیری می‌شود (خدمات دیگر موسسه اوج دانش: انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه).

خدمات موسسه اوج دانش در حیطه چاپ مقاله در مجلات علمی

موسسه اوج دانش در رشته‌های زیر تاکنون اقدام به سابمیت، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی نموده است:

– چاپ و پذیرش مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی در رشته معماری و شهرسازی و مدیریت شهری

– چاپ و پذیرش مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی در رشته ادبیات فارسی و آموزش زبان انگلیسی

– چاپ و پذیرش مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی در رشته مدیریت بازرگانی و صنعتی

– و چاپ و پذیرش مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی در ده‌ها رشته دیگر.

همچنین آن‌دسته از دانشجویانی که قصد استخراج مقاله از پایان‌نامه و سپس چاپ و پذیرش مقاله دارند نیز می‌توانند از خدمات استخراج مقاله موسسه اوج دانش بهره‌مند گردند. یقیناً مقاله‌ استخراج شده توسط همکاران متخصص موسسه اوج دانش از همان ابتدا دارای استانداردهای لازم برای ارسال به مجله خواهد بود و بنابراین بخشی از زمان فرآیند چاپ مقاله کوتاه‌تر خواهد شد.

آی اس آی (ISI) و ضریب تأثیر مجلات علمی

پذیرش مقاله ISI و ISC فوری

پنج نکته استثنایی در ارزیابی کیفیت مقاله

فرایند چاپ مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی

فرایند چاپ مقاله در این مجلات به این صورت خواهد بود که پس از ارسال مقاله آماده شده به موسسه، متخصصان رشته مربوطه به ارزیابی کیفیت مقاله ارسالی می‌پردازند و در صورت داشتن حداقل استانداردها ادامه کار انجام می‌شود. همچنین مقاله توسط همکاران ما به صورت کامل مطالعه و اصلاحات علمی لازم در آن اعمال می‌گردد تا امکان اکسپت و چاپ آن بالا رود. در نهایت مجلات مورد نظر معرفی شده و فرایند سابمیت و سایر مراحل توسط موسسه انجام می‌گیرد.

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۱۰۲۰۱۳۲۳۷

ثبت سفارش