پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

یکی دیگر از حیطه‌های ارائه خدمات در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در موسسه اوج دانش، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس (SCOPUS) می‌باشد. اسکوپوس جزو نمایه‌های استنادی معتبر و معروف می‌باشد که اطلاعات بیش از ۲۵ میلیون سند را در خود ارایه داده است. پایگاه اسکوپوس یکی از شاخه‌های الزویر می‌باشد که استفاده از اطلاعات آن مستلزم پرداخت هزینه و اشتراک است. پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس در ایران به واسطه این‌که به تدریج آگاهی و اطلاعات اساتید و دانشجویان در حال رشد است، فزونی گرفته است. حتی در خارج از ایران پایگاه اسکوپوس یکی از محبوب‌ترین پایگاه‌های علمی است و پژوهشگران علاقمند به چاپ مقاله در این پایگاه هستند. این پایگاه استنادی تقریباً همه حیطه‌های علوم یعنی علوم زیستی، علوم پایه و علوم اجتماعی را پوشش می‌دهد.

خدمات اوج دانش در حیطه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

تیم تخصصی و حرفه‌ای پذیرش و چاپ مقاله موسسه اوج دانش خدمات خود را در این حیطه بر اساس یک فرآیند خاص و منظم انجام می‌‌دهد. در قدم اول مقاله ارسال شده توسط متقاضی را داوری کرده و نقایص احتمالی را رفع و رجوع می‌کنند. در قدم دوم چندین مجله اسکوپوس مورد تایید وزارت علوم ایران را به دانشجو معرفی می‌نمایند. دانشجو در این مرحله می‌تواند به بررسی صحت مجلات پیشنهاد داده شده بپردازند. پس از تایید مجلات، مقاله در مجله مورد نظر سابمیت می‌شود. تاکنون موسسه اوج دانش در رشته‌های زیر اقدام به اخذ پذیرش از مجلات اسکوپوس نموده است:

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس در رشته ادبیات انگلیسی و آموزش زبان

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس در رشته حقوق و علوم سیاسی

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس در رشته روانشناسی و گرایش‌های مدیریت

همچنین، برخی مجلات اسکوپوس دارای هارد کپی (نسخه چاپ شده به صورت مجله) هستند. این نسخه بعد از چاپ نهایی مقاله از سوی مجله صادر می‌شود. موسسه اوج دانش این تضمین را ارایه می‌دهد که فرآیند دریافت این نسخه هارد کپی را از مجله پیگیر باشد و آن را به دست متقاضی برساند.

برای اخذ پذیرش مقاله ISI و ISC به این لینک مراجعه نمایید.

آی اس آی (ISI) و ضریب تأثیر مجلات علمی

فرایند پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

فرایند پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس به این صورت است که ابتدا مقاله مورد نظر برای موسسه ارسال می‌شود تا متناسب با محتوای آن مجله مناسب به پژوهشگر معرفی گردد. پس از این مرحله و در صورت تایید مجله توسط دانشجو، اساتید و دانشگاه مقاله ارسالی با توجه به فرمت دانشگاه ویرایش می‌گرد. در مرحله بعد مقاله به مجله مورد نظر ارسال می‌گردد و با پس از رفع اصلاحات احتمالی اکسپت آن به دانشجو ارائه می‌گردد. همچنین قابل ذکر است که در صورتی که مقاله ترجمه نشده باشد، دپارتمان ترجمه موسسه با ده‌ها مترجم کار ترجمه مقاله را نیز انجام خواهد داد.

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

ایمیل: iransciencepeak@gmail.com

شماره تماس:  ۶۶۹۱۹۳۸۴ – ۰۲۱

ثبت سفارش